UAB ZAL Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 7 558 |
| -7 558 |
| -6 572 |
| - |
| - |
| -5 058 |
| 20 487 |
| 11 100 |
| 4 329 |
| - |
| -4,05 |
| - |
| -2 824 |
| - |
| -3 724 |
| 2024 |
|---|
| 2 500 |
| 2 500 |
| -1 571 |
| -1 571 |
| -1 571 |
| 100,00 |
| -62,84 |
| -6 629 |
| 21 998 |
| 10 200 |
| 5 169 |
| 0,87 |
| -3,32 |
| - |
| - |
| -59,60 |
| -1 490 |
| 2024 |
|---|
| 2 500 |
| 2 500 |
| -1 571 |
| -1 571 |
| -1 571 |
| 100,00 |
| -62,84 |
| -6 629 |
| 21 998 |
| 10 200 |
| 5 169 |
| 0,87 |
| -3,32 |
| - |
| - |
| -59,60 |
| -1 490 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
2 500 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
2 500 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-1 571 €-121 % *
Grynasis pelnas (€)
-1 571 €79 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 571 €76 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %- *
Grynasis pelningumas (%)
-62,84 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
-6 629 €-31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
21 998 €7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
10 200 €-8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
5 169 €19 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,87 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-3,32 18,02 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-59,60 %- *
EBIT (€)
-1 490 €60 % *
