UAB "Zala Arms"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2003-02-04Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
17 400,00 EURVeiklos sritis
Ginklų ir šaudmenų gamyba (25.30.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
15* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 808,21 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
3 283 905 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
75
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
154
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Zala Arms" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 675 833 |
| 150 075 |
| 17 560 |
| 17 560 |
| 985 |
| 23,85 |
| 0,66 |
| 374 182 |
| 930 406 |
| 558 459 |
| 811 737 |
| 2024 |
|---|
| 2 340 076 |
| 134 256 |
| 740 |
| 740 |
| 42 |
| 21,02 |
| 0,03 |
| 374 922 |
| 922 307 |
| 477 612 |
| 810 579 |
| 2025 |
|---|
| 3 283 905 |
| 195 587 |
| 57 888 |
| 57 888 |
| 3 448 |
| 14,13 |
| 1,76 |
| 432 810 |
| 790 826 |
| 485 045 |
| 725 138 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 3 283 905 |
| 195 587 |
| 57 888 |
| 57 888 |
| 3 448 |
| 14,13 |
| 1,76 |
| 432 810 |
| 790 826 |
| 485 045 |
| 725 138 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
3 283 905 €40 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
195 587 €46 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
57 888 €7 723 % *
Grynasis pelnas (€)
57 888 €7 723 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 448 €8 110 % *
Bendras pelningumas (%)
14,13 %-32,78 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,76 %5 766,67 % *
Nuosavas kapitalas (€)
432 810 €15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
790 826 €-14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
485 045 €2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
725 138 €-11 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(2)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2024-07-17eL2-18355-1102/20242-14-3-01144-2024-8 | Kreditorius:OKSALIS UAB Skolininkas:UAB "Zala Arms" | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Teismo įsakymas priimtas. | Vilniaus miesto apylinkės teismas | 1 | |
2024-06-18eL2-5595-418/20242-09-3-00968-2024-5 | Kreditorius:OKSALIS UAB Skolininkas:UAB "Zala Arms" | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Atsisakyta priimti pareiškimą | Alytaus apylinkės teismas | 1 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
3
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
LAND ROVER DISCOVERY SPORTPirma registracija: 2022-04-08 | Keleivinis automobilis | 1 998,00 cm³ | Dyzelinas / Elektra | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2005-06-17 | Keleivinis automobilis | 2 184,00 cm³ | Dyzelinas | |
Nuasmeninta NuasmenintaPirma registracija: 2012-04-19 | Keleivinis automobilis | 2 231,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZALA ARMS ANNO 1998 Anykščiai | Grafinis | 2011 1167 | 65137 | 2031-06-16 | Registruotas | |
N/A | ZALA ARMS | Žodinis | 2009 1674 | 61797 | 2019-10-22 | Išregistruotas, nepratęsus galiojimo termino |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2026 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2025 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2023 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2026 m. I ketv. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2024 m. I pusm. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2022 m. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
001303 2018-01-16 | 2018-01-16 / Nenurodyta | Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos | Licencija | Licencija prekiauti civilinėmis pirotechnikos priemonėmis |
L NR.00036 2017-02-02 | 2017-02-02 / Nenurodyta | Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos | Licencija | Prekybos sprogmenimis licencija |
L NR.00057 2017-02-01 | 2017-02-01 / Nenurodyta | Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos | Licencija | Ginklų, A kategorijos ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių gamybos licencija |
L NR.00025 2017-02-01 | 2017-02-01 / Nenurodyta | Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos | Licencija | Ginklų taisymo, ginklų ir šaudmenų perdirbimo licencija |
A635-1264/16(2.3.2.1-FN10) 2016-10-04 | 2016-10-04 / 2021-10-04 | Vilniaus miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
1* per paskutinius metusSutarčių vertė
14 515 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-12-11 | Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Logistikos tarnyba | 14 515 € | Šaudmenys (S-104) |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Metalų dengimasComp. code:
126143113Reg. date:
2003-02-10Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
32Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
135937731Reg. date:
2002-10-21Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
35Category:
Metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybaComp. code:
126334727Reg. date:
2003-09-25Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
19Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamybaComp. code:
175038464Reg. date:
2002-05-06Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
24Category:
Metalų mechaninis apdirbimasComp. code:
163748143Reg. date:
2003-08-28Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
16Aprašymas
Apie UAB "Zala Arms"
UAB "Zala Arms" buvo įkurta 2003-02-04. Pagrindinė įmonės veikla – Ginklų ir šaudmenų gamyba (25.30.00 - EVRK 2.1), 25.30.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Zala Arms" pardavimo pajamos buvo 3 283 905 EUR, grynasis pelnas 57 888 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 15. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Anykščių r. sav., Kurklių sen., Šilelio vs. 1, LT-29230.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: užsiimti ūkine komercinė veikla siekiant gauti pelną
Visi duomenys apie UAB "Zala Arms" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Zala Arms" veikla?
UAB "Zala Arms" veikla yra: ginklų ir šaudmenų gamyba (25.30.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Zala Arms" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Zala Arms" pajamos buvo 3 283 905 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Zala Arms" įmonės vadovas?
UAB "Zala Arms" įmonės vadovas yra Valdas Žala (Direktorius).
Kokie yra UAB "Zala Arms" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 154330141
PVM mokėtojo kodas: LT543301410
Registracijos adresas: Anykščių r. sav., Kurklių sen., Šilelio vs. 1, LT-29230
Koks yra UAB "Zala Arms" įmonės kodas?
UAB "Zala Arms" įmonės kodas yra 154330141.
Ar UAB "Zala Arms" yra patikima įmonė?
UAB "Zala Arms" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Zala Arms"?
UAB "Zala Arms" turi 15 darbuotojų (2026-05-14).
Koks yra UAB "Zala Arms" registracijos adresas?
UAB "Zala Arms" registracijos adresas yra Anykščių r. sav., Kurklių sen., Šilelio vs. 1, LT-29230.
Ar UAB "Zala Arms" turi skolų?
UAB "Zala Arms" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

