UAB "Žalų sprendimai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 471 705 |
| 67 969 |
| 148 475 |
| 125 214 |
| 18 042 |
| 59,16 |
| 26,54 |
| 144 797 |
| 102 836 |
| 83 175 |
| 164 458 |
| 0,24 |
| 0,71 |
| 62,93 |
| 296 857 |
| 59,16 |
| 279 078 |
| 2023 |
|---|
| 771 685 |
| 79 473 |
| 196 443 |
| 165 267 |
| 17 020 |
| 50,57 |
| 21,42 |
| 240 064 |
| 82 368 |
| 54 252 |
| 268 180 |
| 0,27 |
| 0,34 |
| 53,35 |
| 411 723 |
| 50,57 |
| 390 248 |
| 2024 |
|---|
| 1 738 986 |
| 130 849 |
| 591 063 |
| 500 043 |
| 37 626 |
| 53,07 |
| 28,75 |
| 585 107 |
| 125 022 |
| 104 431 |
| 605 698 |
| 0,28 |
| 0,21 |
| 54,21 |
| 942 768 |
| 53,07 |
| 922 943 |
| 2024 |
|---|
| 1 738 986 |
| 130 849 |
| 591 063 |
| 500 043 |
| 37 626 |
| 53,07 |
| 28,75 |
| 585 107 |
| 125 022 |
| 104 431 |
| 605 698 |
| 0,28 |
| 0,21 |
| 54,21 |
| 942 768 |
| 53,07 |
| 922 943 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
1 738 986 €125 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
130 849 €65 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
591 063 €201 % *
Grynasis pelnas (€)
500 043 €203 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
37 626 €121 % *
Bendras pelningumas (%)
53,07 %4,94 % *
Grynasis pelningumas (%)
28,75 %34,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
585 107 €144 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
125 022 €52 % *
Ilgalaikis turtas (€)
104 431 €92 % *
Trumpalaikis turtas (€)
605 698 €126 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 3,70 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,21 -38,24 % *
EBITDA marža (%)
54,21 %1,61 % *
EBITDA (€)
942 768 €129 % *
EBIT marža (%)
53,07 %4,94 % *
EBIT (€)
922 943 €137 % *
