Up advisors, UAB
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-02-09Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 500,00 EURVeiklos sritis
Įdarbinimo agentūrų veikla (78.10.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
3* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 034,09 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
257 321 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
82
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
121
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUp advisors, UAB finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 729 330 |
| 15 921 |
| 106 992 |
| 83 322 |
| 1 819 |
| 30,54 |
| 11,42 |
| 124 716 |
| 86 732 |
| 11 291 |
| 198 424 |
| 0,15 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 14,67 |
| 106 992 |
| 2024 |
|---|
| 460 308 |
| 18 266 |
| 24 626 |
| -24 626 |
| -977 |
| 10,20 |
| -5,35 |
| 53 031 |
| 74 925 |
| 46 204 |
| 80 627 |
| 0,01 |
| 1,41 |
| 10,92 |
| 50 272 |
| 10,20 |
| 46 933 |
| 2025 |
|---|
| 257 321 |
| 21 678 |
| 5 458 |
| 4 938 |
| 416 |
| 25,62 |
| 1,92 |
| 38 204 |
| 49 402 |
| 42 291 |
| 43 808 |
| 0,09 |
| 1,29 |
| 28,72 |
| 73 895 |
| 25,62 |
| 65 932 |
| 2025 |
|---|
| 257 321 |
| 21 678 |
| 5 458 |
| 4 938 |
| 416 |
| 25,62 |
| 1,92 |
| 38 204 |
| 49 402 |
| 42 291 |
| 43 808 |
| 0,09 |
| 1,29 |
| 28,72 |
| 73 895 |
| 25,62 |
| 65 932 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
257 321 €-44 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
21 678 €19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
5 458 €-78 % *
Grynasis pelnas (€)
4 938 €120 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
416 €143 % *
Bendras pelningumas (%)
25,62 %151,18 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,92 %135,89 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 204 €-28 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
49 402 €-34 % *
Ilgalaikis turtas (€)
42 291 €-8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
43 808 €-46 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 800,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,29 -8,51 % *
EBITDA marža (%)
28,72 %163,00 % *
EBITDA (€)
73 895 €47 % *
EBIT marža (%)
25,62 %151,18 % *
EBIT (€)
65 932 €40 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
TESLA MODEL YPirma registracija: 2022-03-21 | Keleivinis automobilis | - | Elektra | |
MERCEDES-BENZ SPRINTER. 316 CDI MPV STANDARD AUTPirma registracija: 2014-07-15 | Keleivinis automobilis | 2 143,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2023 m. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-03-31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus viešasis transportas" | 460 € | Darbo jėgos atrankos paslaugos |
2025-02-28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus viešasis transportas" | 460 € | Personalo įdarbinimo paslaugos |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Įdarbinimo agentūrų veiklaComp. code:
306033031Reg. date:
2022-03-07Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Įdarbinimo agentūrų veiklaComp. code:
306077519Reg. date:
2022-05-11Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Įdarbinimo agentūrų veiklaComp. code:
306004841Reg. date:
2022-02-04Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Įdarbinimo agentūrų veiklaComp. code:
305927306Reg. date:
2021-11-03Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Įdarbinimo agentūrų veiklaComp. code:
305997703Reg. date:
2022-01-31Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
1Aprašymas
Apie Up advisors, UAB
Up advisors, UAB buvo įkurta 2022-02-09. Pagrindinė įmonės veikla – Įdarbinimo agentūrų veikla (78.10.00 - EVRK 2.1), 78.10.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Up advisors, UAB pardavimo pajamos buvo 257 321 EUR, grynasis pelnas 4 938 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 3. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: restoranų ir pagaminto valgio teikimo veikla; išrūšiuotų medžiagų atgavimas
; maisto produktų gamyba
; pastatų aptarnavimas ir kraštovaizdžio tvarkymas
; viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla; atliekų surinkimas; paprastasis pastatų valymas
; pastatų statyba.
Visi duomenys apie Up advisors, UAB yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Up advisors, UAB veikla?
Up advisors, UAB veikla yra: įdarbinimo agentūrų veikla (78.10.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Up advisors, UAB pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Up advisors, UAB pajamos buvo 257 321 EUR (2025 m.).
Kas yra Up advisors, UAB įmonės vadovas?
Up advisors, UAB įmonės vadovas yra Matas Balčėtis (Direktorius).
Kokie yra Up advisors, UAB įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306008213
PVM mokėtojo kodas: LT100014826418
Registracijos adresas: Vilnius, A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162
Koks yra Up advisors, UAB įmonės kodas?
Up advisors, UAB įmonės kodas yra 306008213.
Ar Up advisors, UAB yra patikima įmonė?
Up advisors, UAB įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba Up advisors, UAB?
Up advisors, UAB turi 3 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra Up advisors, UAB registracijos adresas?
Up advisors, UAB registracijos adresas yra Vilnius, A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162.
Ar Up advisors, UAB turi skolų?
Up advisors, UAB neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

