Uždaroji akcinė bendrovė "Saumanta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 71 031 |
| 35 516 |
| 29 706 |
| 28 246 |
| 14 123 |
| 41,82 |
| 39,77 |
| 64 687 |
| 1 753 |
| 6 232 |
| 59 984 |
| 0,84 |
| 0,03 |
| 45,35 |
| 32 213 |
| 41,82 |
| 29 706 |
| 2024 |
|---|
| 65 271 |
| 32 636 |
| 26 798 |
| 25 458 |
| 12 729 |
| 31,86 |
| 39,00 |
| 50 145 |
| 2 107 |
| 26 937 |
| 24 612 |
| 0,38 |
| 0,04 |
| 72,83 |
| 47 537 |
| 31,86 |
| 20 794 |
| 2025 |
|---|
| 84 884 |
| 59 777 |
| 31 481 |
| 29 582 |
| 20 832 |
| 81,46 |
| 34,85 |
| 11 872 |
| 8 484 |
| 0 |
| 20 356 |
| 0,14 |
| 0,71 |
| 83,91 |
| 71 223 |
| 81,46 |
| 69 147 |
| 2025 |
|---|
| 84 884 |
| 59 777 |
| 31 481 |
| 29 582 |
| 20 832 |
| 81,46 |
| 34,85 |
| 11 872 |
| 8 484 |
| 0 |
| 20 356 |
| 0,14 |
| 0,71 |
| 83,91 |
| 71 223 |
| 81,46 |
| 69 147 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
84 884 €30 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
59 777 €83 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
31 481 €17 % *
Grynasis pelnas (€)
29 582 €16 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
20 832 €64 % *
Bendras pelningumas (%)
81,46 %155,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
34,85 %-10,64 % *
Nuosavas kapitalas (€)
11 872 €-76 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
8 484 €303 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
20 356 €-17 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 -63,16 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,71 1 675,00 % *
EBITDA marža (%)
83,91 %15,21 % *
EBITDA (€)
71 223 €50 % *
EBIT marža (%)
81,46 %155,68 % *
EBIT (€)
69 147 €233 % *
