VENTURES LT, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 074 |
| - |
| 2 929 |
| 2 808 |
| - |
| 99,29 |
| 9,66 |
| 2 823 |
| 249 |
| 0 |
| 3 072 |
| 0,10 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 10,07 |
| 2 929 |
| 2024 |
|---|
| 20 273 |
| - |
| -1 144 |
| -1 144 |
| - |
| 99,36 |
| -5,64 |
| 530 |
| 4 |
| 0 |
| 476 |
| 0,02 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -5,64 |
| -1 144 |
| 2025 |
|---|
| 12 301 |
| - |
| 2 548 |
| 2 464 |
| - |
| 97,76 |
| 20,03 |
| 2 994 |
| 64 |
| 0 |
| 2 991 |
| 0,24 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 20,71 |
| 2 548 |
| 2025 |
|---|
| 12 301 |
| - |
| 2 548 |
| 2 464 |
| - |
| 97,76 |
| 20,03 |
| 2 994 |
| 64 |
| 0 |
| 2 991 |
| 0,24 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 20,71 |
| 2 548 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
12 301 €-39 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
2 548 €323 % *
Grynasis pelnas (€)
2 464 €315 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
97,76 %-1,61 % *
Grynasis pelningumas (%)
20,03 %455,14 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 994 €465 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
64 €1 500 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
2 991 €528 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 1 100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 100,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
20,71 %467,20 % *
EBIT (€)
2 548 €323 % *
