Viešoji įstaiga "Vilniaus kultūros ir dvasingumo centras" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 584 699 |
| 15 687 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| -118 438 |
| 29 735 |
| 67 345 |
| 95 395 |
| 0,11 |
| -0,25 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 2023 |
|---|
| 404 934 |
| 13 827 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| -70 329 |
| 70 949 |
| 47 405 |
| 249 080 |
| 0,44 |
| -1,01 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 2024 |
|---|
| 698 261 |
| 10 674 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| -55 972 |
| 150 658 |
| 26 624 |
| 2 930 095 |
| 3,99 |
| -2,69 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 2024 |
|---|
| 698 261 |
| 10 674 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| -55 972 |
| 150 658 |
| 26 624 |
| 2 930 095 |
| 3,99 |
| -2,69 |
| - |
| - |
| - |
| - |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
698 261 €72 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
10 674 €-23 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
0 €- *
Grynasis pelnas (€)
-Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
-55 972 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
150 658 €112 % *
Ilgalaikis turtas (€)
26 624 €-44 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 930 095 €1 076 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
3,99 806,82 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,69 -166,34 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-