Vietos bendruomenė "Už upės"
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2016-02-10Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaŽymos
- Paramos gavėjas,
- Nevyriausybinė organizacija
Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas dėl specifinės įmonės teisinės formos.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
11 306 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
8
SąsajosIšsamus monitoringas
1
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
7526
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 9 041 |
| 9 041 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 9 932 |
| 0 |
| 18 973 |
| 2024 |
|---|
| 10 150 |
| 10 150 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 10 538 |
| 0 |
| 20 688 |
| 2025 |
|---|
| 11 306 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 12 207 |
| 0 |
| 23 513 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 11 306 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 12 207 |
| 0 |
| 23 513 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
11 306 €11 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
0 €- *
Grynasis pelnas (€)
-Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
0 €- *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
12 207 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
23 513 €14 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Įmonė Vietos bendruomenė "Už upės" neturi teismo bylų
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi užregistruotų teismo bylų kaip atsakovas ar ieškovas per pastaruosius 2 metus.
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonė Vietos bendruomenė "Už upės" neturi registruotų transporto priemonių
Įmonės Vietos bendruomenė "Už upės" vardu transporto priemonės neregistruotos kaip valdytojo teise.
Peržiūrėti įmones su registruotomis transporto priemonėmisPrekių ženklai
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi registruotų prekės ženklų
Vietos bendruomenė "Už upės" Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi licencijų ar leidimų
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi jokių duomenų apie išduotas licencijas, leidimus, pažymėjimus ar kitus licencijavimo dokumentus.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi straipsnių spaudoje
Vietos bendruomenė "Už upės" nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
304174250Reg. date:
2016-02-09Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
304181095Reg. date:
2016-02-22Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
304156658Reg. date:
2015-12-28Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
304219884Reg. date:
2016-03-30Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklaComp. code:
304152439Reg. date:
2015-12-21Turnover:
10-30 tūkst. €No. of employees:
-Aprašymas
Apie Vietos bendruomenė "Už upės"
Vietos bendruomenė "Už upės" buvo įkurta 2016-02-10. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla (94.99.00 - EVRK 2.1), 94.99.00. Bendrovės atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Vietos bendruomenė "Už upės" pardavimo pajamos buvo 11 306 EUR, grynasis pelnas EUR. SODRA duomenimis 2026-06-29 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Panevėžys, Šv. Zitos g. 23-3, LT-35144.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą: vienyti gyventojų bendruomenę, telkti žmones bendrų tikslų ir projektų vykdymui, suteikti jiems metodinę, techninę ir juridinę paramą apsaugant jų teisėtus interesus pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, ieškant projektų realizavimo materialinės bazės, partnerių, vykdant projektų įgyvendinimą. Siekdama savo tikslų ir panaudodama turimus medžiaginius ir piniginius išteklius, įstatymų nustatyta tvarka, organizacija gali vykdyti ir kitą ūkinę veiklą, neprieštaraujančią Lietuvos Respublikos įstatymams
Visi duomenys apie Vietos bendruomenė "Už upės" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vietos bendruomenė "Už upės" veikla?
Vietos bendruomenė "Už upės" veikla yra: kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla (94.99.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Vietos bendruomenė "Už upės" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Vietos bendruomenė "Už upės" pajamos buvo 11 306 EUR (2025 m.).
Kas yra Vietos bendruomenė "Už upės" įmonės vadovas?
Vietos bendruomenė "Už upės" įmonės vadovas yra Vitalija Pikšrytė (Pirmininkas).
Koks yra Vietos bendruomenė "Už upės" įmonės kodas?
Vietos bendruomenė "Už upės" įmonės kodas yra 304175797.
Koks yra Vietos bendruomenė "Už upės" registracijos adresas?
Vietos bendruomenė "Už upės" registracijos adresas yra Panevėžys, Šv. Zitos g. 23-3, LT-35144.
Ar Vietos bendruomenė "Už upės" turi skolų?
Vietos bendruomenė "Už upės" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

