VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2002-01-29Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas dėl specifinės įmonės teisinės formos.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
0 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
0
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
7182
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2023
Pajamos (€)
0 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
0 €- *
Grynasis pelnas (€)
-Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
0 €- *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
0 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
-Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Įmonė VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi teismo bylų
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi užregistruotų teismo bylų kaip atsakovas ar ieškovas per pastaruosius 2 metus.
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonė VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi registruotų transporto priemonių
Įmonės VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS vardu transporto priemonės neregistruotos kaip valdytojo teise.
Peržiūrėti įmones su registruotomis transporto priemonėmisPrekių ženklai
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi registruotų prekės ženklų
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi licencijų ar leidimų
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi jokių duomenų apie išduotas licencijas, leidimus, pažymėjimus ar kitus licencijavimo dokumentus.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi straipsnių spaudoje
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Profesinių narystės organizacijų veiklaComp. code:
187927838Reg. date:
2002-02-01Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Profesinių narystės organizacijų veiklaComp. code:
151461986Reg. date:
2002-02-04Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Profesinių narystės organizacijų veiklaComp. code:
174819150Reg. date:
2002-02-04Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Profesinių narystės organizacijų veiklaComp. code:
185608731Reg. date:
2002-02-05Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Category:
Profesinių narystės organizacijų veiklaComp. code:
195743250Reg. date:
2002-01-22Turnover:
Nėra pajamųNo. of employees:
-Aprašymas
Apie VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS buvo įkurta 2002-01-29. Pagrindinė įmonės veikla – Profesinių narystės organizacijų veikla (94.12.00 - EVRK 2.1), 94.12.00. Bendrovės atstovavimo teisė – , o teisinis statusas yra Veikiantis.Dėmesio – bendrovė ilgiau nei 12 mėnesių Registro tvarkytojui nėra pateikusi metinės finansinės atskaitomybės dokumentų. SODRA duomenimis 2026-06-29 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, B. Sruogos g. 36-14, LT-10220.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: savo veikla padėti sergantiems demencijomis, namų slaugytojams bei šeimos nariams gyventi pilnavertį gyvenimą, aktyviai reikštis visuomenėje; siekti, kad sergantieji demencijomis ir jų artimieji gautų visapusišką informaciją apie ligą, jos diagnostikos ir gydymo būdus, kvalifikuotą medicinos pagalbą bei reikiamus vaistus; padėti ginti sergančiųjų demencijomis teises ir orumą; gilinti visuomenės žinias apie Alzheimerio ligą ir kitas demencijas; organizuoti narių savitarpio pagalbą, skatinti savanoriavimą; siekti, kad visi klubo nariai išmoktų sveikos gyvensenos pagrindų ir jų laikytųsi; siekti, kad tarp sergančiųjų demencijomis ligonių, namų slaugytojų ir medikų vyrautų tarpusavio supratimas ir partnerystė; atstovauti klubo interesams Lietuvos Respublikos socialinės globos, sveikatos apsaugos, socialinio draudimo įstaigose ir organizacijose
Visi duomenys apie VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS veikla?
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS veikla yra: profesinių narystės organizacijų veikla (94.12.00 - evrk 2.1).
Kas yra VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS įmonės vadovas?
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS įmonės vadovas yra Daiva Rūta Vadauskaitė (Pirmininkas).
Koks yra VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS įmonės kodas?
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS įmonės kodas yra 125784415.
Koks yra VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS registracijos adresas?
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS registracijos adresas yra Vilnius, B. Sruogos g. 36-14, LT-10220.
Ar VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS turi skolų?
VILNIAUS ALZHEIMERIO KLUBAS neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

