Vytauto Mauros UAB "Neda"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1991-01-04Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba (47.82.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
1* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
149 067 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
34
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
4851
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaVytauto Mauros UAB "Neda" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 166 454 |
| 44 388 |
| -50 938 |
| -50 938 |
| -13 583 |
| 19,34 |
| -30,60 |
| 141 797 |
| 2 886 |
| 1 463 |
| 143 133 |
| 2024 |
|---|
| 157 284 |
| 52 428 |
| -35 236 |
| -35 236 |
| -11 745 |
| 24,47 |
| -22,40 |
| 106 561 |
| 4 515 |
| 1 128 |
| 109 948 |
| 2025 |
|---|
| 149 067 |
| 56 252 |
| -81 437 |
| -81 437 |
| -30 731 |
| -8,73 |
| -54,63 |
| 25 124 |
| 11 998 |
| 1 |
| 36 995 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 149 067 |
| 56 252 |
| -81 437 |
| -81 437 |
| -30 731 |
| -8,73 |
| -54,63 |
| 25 124 |
| 11 998 |
| 1 |
| 36 995 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
149 067 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
56 252 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-81 437 €-131 % *
Grynasis pelnas (€)
-81 437 €-131 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-30 731 €-162 % *
Bendras pelningumas (%)
-8,73 %-135,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
-54,63 %-143,88 % *
Nuosavas kapitalas (€)
25 124 €-76 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
11 998 €166 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
36 995 €-66 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
68MTS-35 2015-07-14 | 2015-07-14 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
390000743 2015-07-14 | 2015-07-14 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Registravimas | Maisto tvarkymo subjekto registravimas |
68MTS-35 2015-07-14 | 2015-07-14 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
390000743 2015-07-14 | 2015-07-14 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Registravimas | Maisto tvarkymo subjekto registravimas |
344 2001-01-03 | 2001-01-03 / Nenurodyta | Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija | Licencija | Licencija verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
6* per paskutinius metusSutarčių vertė
1 520 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-02-17 | Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis "Pasaka" | 254 € | Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys |
2025-12-17 | Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis "Pasaka" | 629 € | Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys |
2025-10-27 | Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis "Pasaka" | 302 € | Tepalinės alyvos ir tepimo priemonės |
2025-09-02 | Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis "Pasaka" | 116 € | Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys |
2025-06-25 | Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis "Pasaka" | 40 € | Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekybaComp. code:
132468054Reg. date:
1991-02-05Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekybaComp. code:
147064046Reg. date:
1990-12-22Turnover:
30-50 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekybaComp. code:
152425548Reg. date:
1991-01-22Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekybaComp. code:
133129352Reg. date:
1991-12-05Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekybaComp. code:
132971290Reg. date:
1991-09-11Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
3Aprašymas
Apie Vytauto Mauros UAB "Neda"
Vytauto Mauros UAB "Neda" buvo įkurta 1991-01-04. Pagrindinė įmonės veikla – Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba (47.82.00 - EVRK 2.1), 47.82.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais Vytauto Mauros UAB "Neda" pardavimo pajamos buvo 149 067 EUR, grynasis pelnas -81 437 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-15 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 1. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilkaviškis, Kapų g. 110A, LT-70121.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Užsiimti tokia komercine - ūkine veikla, kad efektyviai būtų įgyvendinami bendrovės akcininkų bei klientų interesai, racionaliai panaudojant visus materialinius, finansinius bei kitus resursus, o taip pat gauti maksimalų pelną
Visi duomenys apie Vytauto Mauros UAB "Neda" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vytauto Mauros UAB "Neda" veikla?
Vytauto Mauros UAB "Neda" veikla yra: variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba (47.82.00 - evrk 2.1).
Kokios yra Vytauto Mauros UAB "Neda" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, Vytauto Mauros UAB "Neda" pajamos buvo 149 067 EUR (2025 m.).
Kas yra Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės vadovas?
Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės vadovas yra Vidmantas Taraškevičius (Direktorius).
Kokie yra Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 285120380
PVM mokėtojo kodas: LT851203811
Registracijos adresas: Vilkaviškis, Kapų g. 110A, LT-70121
Koks yra Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės kodas?
Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės kodas yra 285120380.
Ar Vytauto Mauros UAB "Neda" yra patikima įmonė?
Vytauto Mauros UAB "Neda" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba Vytauto Mauros UAB "Neda"?
Vytauto Mauros UAB "Neda" turi 1 darbuotoją (2026-05-15).
Koks yra Vytauto Mauros UAB "Neda" registracijos adresas?
Vytauto Mauros UAB "Neda" registracijos adresas yra Vilkaviškis, Kapų g. 110A, LT-70121.
Ar Vytauto Mauros UAB "Neda" turi skolų?
Vytauto Mauros UAB "Neda" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

