"Žali stogai", MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 30 778 |
| 30 778 |
| -12 767 |
| -12 767 |
| -12 767 |
| 32,79 |
| -41,48 |
| 119 212 |
| 666 |
| 0 |
| 119 878 |
| 3,87 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -41,48 |
| -12 767 |
| 2024 |
|---|
| 41 864 |
| 41 450 |
| -6 410 |
| -6 410 |
| -6 347 |
| 31,48 |
| -15,31 |
| 112 801 |
| 1 356 |
| 0 |
| 114 157 |
| 2,69 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| -15,31 |
| -6 410 |
| 2025 |
|---|
| 58 033 |
| 56 343 |
| 8 296 |
| 8 296 |
| 8 054 |
| 31,31 |
| 14,30 |
| 120 599 |
| 83 951 |
| 3 840 |
| 200 710 |
| 2,01 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 14,30 |
| 8 296 |
| 2025 |
|---|
| 58 033 |
| 56 343 |
| 8 296 |
| 8 296 |
| 8 054 |
| 31,31 |
| 14,30 |
| 120 599 |
| 83 951 |
| 3 840 |
| 200 710 |
| 2,01 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 14,30 |
| 8 296 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
58 033 €39 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
56 343 €36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 296 €229 % *
Grynasis pelnas (€)
8 296 €229 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 054 €227 % *
Bendras pelningumas (%)
31,31 %-0,54 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,30 %193,40 % *
Nuosavas kapitalas (€)
120 599 €7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
83 951 €6 091 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 840 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
200 710 €76 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,01 -25,28 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 6 900,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,30 %193,40 % *
EBIT (€)
8 296 €229 % *
