UAB "RAAV investicijos"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2020-04-29Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
473 520,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Reitingas nėra skaičiuojamas, nes įmonės veikla neatitinka reitingo skaičiavimo kriterijų
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
1* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
3 969 356 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
10
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
53
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaUAB "RAAV investicijos" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 883 611 |
| 883 611 |
| 840 788 |
| 730 972 |
| 730 972 |
| 100,00 |
| 82,73 |
| 13 835 150 |
| 13 980 |
| 13 329 713 |
| 519 244 |
| 0,57 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 95,95 |
| 847 794 |
| 2024 |
|---|
| 893 742 |
| 893 742 |
| 858 337 |
| 737 819 |
| 737 819 |
| 100,00 |
| 82,55 |
| 14 572 968 |
| 23 563 |
| 14 516 269 |
| 80 027 |
| 0,06 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 96,04 |
| 858 337 |
| 2025 |
|---|
| 3 969 356 |
| 3 969 356 |
| 3 830 978 |
| 3 678 836 |
| 3 678 836 |
| 100,00 |
| 92,68 |
| 18 251 805 |
| 44 640 |
| 15 335 482 |
| 2 960 764 |
| 0,73 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 96,51 |
| 3 830 978 |
| 2025 |
|---|
| 3 969 356 |
| 3 969 356 |
| 3 830 978 |
| 3 678 836 |
| 3 678 836 |
| 100,00 |
| 92,68 |
| 18 251 805 |
| 44 640 |
| 15 335 482 |
| 2 960 764 |
| 0,73 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 96,51 |
| 3 830 978 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
3 969 356 €344 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
3 969 356 €344 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 830 978 €346 % *
Grynasis pelnas (€)
3 678 836 €399 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 678 836 €399 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
92,68 %12,27 % *
Nuosavas kapitalas (€)
18 251 805 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
44 640 €89 % *
Ilgalaikis turtas (€)
15 335 482 €6 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 960 764 €3 600 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,73 1 116,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,00 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
96,51 %0,49 % *
EBIT (€)
3 830 978 €346 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
BNS naujienos
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPanašios įmonės
Category:
Kontroliuojančiųjų bendrovių veiklaComp. code:
305466211Reg. date:
2020-02-14Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
2Category:
Kontroliuojančiųjų bendrovių veiklaComp. code:
305592427Reg. date:
2020-07-23Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
1Category:
Kontroliuojančiųjų bendrovių veiklaComp. code:
305238460Reg. date:
2019-08-28Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
2Category:
Kontroliuojančiųjų bendrovių veiklaComp. code:
305675047Reg. date:
2021-01-04Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
1Category:
Kontroliuojančiųjų bendrovių veiklaComp. code:
305363909Reg. date:
2019-11-27Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie UAB "RAAV investicijos"
UAB "RAAV investicijos" buvo įkurta 2020-04-29. Pagrindinė įmonės veikla – Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla (64.21.00 - EVRK 2.1), 64.21.00. Bendrovė valdoma 5 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "RAAV investicijos" pardavimo pajamos buvo 3 969 356 EUR, grynasis pelnas 3 678 836 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 1. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: pagrindinė Bendrovės veikla yra dukterinių bendrovių, finansinio turto valdymas, administravimas ir investicinė veikla, taip pat visa kita su tuo susijusi veikla ir paslaugų teikimas; kita veikla, nedraudžiama Lietuvos Respublikos įstatymų
Visi duomenys apie UAB "RAAV investicijos" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "RAAV investicijos" veikla?
UAB "RAAV investicijos" veikla yra: kontroliuojančiųjų bendrovių veikla (64.21.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "RAAV investicijos" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "RAAV investicijos" pajamos buvo 3 969 356 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "RAAV investicijos" įmonės vadovas?
UAB "RAAV investicijos" įmonės vadovas yra Tatjana Jadkauskienė (Direktorė).
Koks yra UAB "RAAV investicijos" įmonės kodas?
UAB "RAAV investicijos" įmonės kodas yra 305542890.
Kiek darbuotojų dirba UAB "RAAV investicijos"?
UAB "RAAV investicijos" turi 1 darbuotoją (2026-05-13).
Koks yra UAB "RAAV investicijos" registracijos adresas?
UAB "RAAV investicijos" registracijos adresas yra Vilnius, Keramikų g. 2B, LT-10232.
Ar UAB "RAAV investicijos" turi skolų?
UAB "RAAV investicijos" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

